درباره دانش حسیب ایرانیان

هلدینگ مالی و اقتصادی حسیب

هلدینگ مالی و اقتصادی حسیب، با بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه های فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع، مدیریت مالی، حسابداری و اقتصاد توانسته است با تأسیس 4 شعبه در شهرهای تهران، اصفهان، دوشنبه(کشور تاجیکستان) و کوالالامپور(کشور مالزی) به امر ارائه خدمات تخصصی و فروش محصولات خود بپردازد.این مجموعه مالی و اقتصادی شامل مجموعه حسیب، شرکت دانش حسیب ایرانیان و شرکت پارسکام شرق فعالیت خود را بر حوزه های خدمات مالی و اقتصادی، تامین مالی و سرمایه گذاری، فناوری اطلاعات و ارتباطات و بازرگانی متمرکز نموده است.

شرکت پارسکام شرق

شرکت پارسکام شرق با موضوع ارائه خدمات بازرگانی و فروش در سال 1388 تاسیس گردید. این شرکت با تمرکز بر بازار کشورهای همسایه به ویژه کشورهای آسیای میانه، عراق و افغانستان و با هدف توسعه بازارهای صادراتی برای محصولات و خدمات ایرانی، فعالیت خود را آغاز نموده است. ارائه راهکارهای نو و بدیع در امر فروش و صادرات و ایجاد بازارهای پایدار صادراتی برای ده ها تولید کننده ایرانی از جمله فعالیت های این شرکت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

شرکت دانش حسیب ایرانیان

شرکت دانش حسیب ایرانیان نیز یک مجموعه دانش بنیان است که با تاکید بر طراحی نرم افزارهای هوشمند در حوزه های مالی، اقتصادی و مدیریت توانسته است گام¬های موثری درراستای حل مشکلات اساسی واحد های اقتصادی در حوزه ی مدیریت مالی و حسابداری مدیریت بردارد. این شرکت به عنوان یک واحد پژوهشی، در شهرک علمی و تحقیقاتی مستقر بوده و 65 درصد از سهام آن متعلق به موسسه تحقیقات مالی و اقتصادی حسیب ایرانیان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت این شرکت مراجعه کنید

افتخارات و گواهینامه ها

برای دریافت فایل رزومه حسیب روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود فایل پاورپوینت رزومه دانش حسیب ایرانیان