در حال بار گذاری

خدمات شرکت دانش حسیب ایرانیان یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار با مشتریان است. تلاش می‌کنیم شرایط لازم برای استفاده‌ی کامل‌تر از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری حسیب برای شما فراهم شود.

استقرار

ما در شرکت دانش حسیب ایرانیان می‌خواهیم بهره‌وری شما را از محصولاتی که عرضه می‌کنیم به بالاترین حد ممکن برسانیم. از این رو در چند سال اخیر تمرکز ویژه‌ای بر فرایند استقرار محصولات خود داشته‌ایم و می‌کوشیم با کاستن از زمان و هزینه‌های جانبی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌ها، سود شما را بیشینه کنیم.

حسیب همواره مسیری را برای استقرار محصولات خود در سازمان شما انتخاب می‌کند که اهداف مورد نظرتان را در بازه‌ی زمانی تعیین شده در قرارداد عملی کند. ما به پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه‌ی خود در استقرار سیستم‌‌ در سازمان‌های متعدد، از بروز مشکلات احتمالی در این مسیر پیشگیری می‌کنیم.

کارشناسان آموزش‌دیده و ماهر تیم استقرار حسیب و شرکت‌های تحت‌لیسانس، با توجه به معیارهای دقیق تعیین شده در متدولوژی استقرار، تلاش می‌کنند تا به عنوان مشاور امین شما با ایجاد تنظیم‌هایی در سیستم‌های اطلاعاتی و ارائه‌ی آموزش‌های لازم، رضایت کامل شما را از راهکار مورد استفاده‌تان جلب کنند.

آموزش کار با نرم افزار

ما در حسیب باور داریم که آموزش نقطه‌ی آغاز بهره‌وری است. داشتن کاربرانی ماهر و آموزش دیده به شما امکان می‌دهد که بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود در خرید محصولات حسیب سیستم ببرید و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها به‌دست آورید. ارتقای سطح دانش کاربران از سیستم‌ها باعث آسان‌تر شدن و سرعت گرفتن فرایند استقرار و راه‌اندازی نیز می‌شود.

حسیب با اعتقاد به اهمیت آموزش کاربران و به حداکثر رساندن سود مشتری، با فراهم آوردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی گسترده‌ای را به مخاطبان خود ارائه می کند. در حال حاضر دو دپارتمان آموزش مشتریان و کاربران آزاد، پاسخگوی نیازهای شماست.

تربیت کارشناس

شرکت دانش حسیب ایرانیان به عنوان زیر مجموعه موسسه تحقیقات مالی و اقتصادی حسیب، با توجه به توان تخصصی و اجرایی تیم تحلیلگر مالی و حسابداری خود و نیز با اتکا به تجارب ارزشمند در حوزه برگزاری بیش از 150 دوره دوره های آموزشی تخصصی برای سازمان و نهادهای دولتی و خصوصی، علاقمند به اشتراک تجربیات خود با دیگر سازمان ها می باشد.

در این راستا و با توجه نیاز سازمان ها به داشتن کارشناسان با تجربه و آموزش دیده در زمینه موضوعات تخصصی مثل بودجه ریزی و هزینه یابی، امکان برگزاری دوره های تخصصی کوتاه مدت به صورت کارگاهی و کاملا عملی به همراه ارایه بسته های آموزشی منحصر به فرد وجود دارد.

پشتیبانی

خدمات پشتیبانی حسیب یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است. در حسیب تلاش می‌کنیم تا بستر لازم برای استفاده‌ی کامل‌تر از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری را برای مشتریان فراهم کنیم.

افزون ‌بر خدمات پشتیبانی فنی سیستم‌ها، با بهره‌مندی از نسخه‌های به‌روز شده‌ی نرم‌افزارهای حسیب، به‌ هنگام ایجاد هرگونه تغییر در قوانین جاری و مالیاتی کشور، تنظیمات لازم برای هماهنگی با این تغییرات در سیستم‌های شما اعمال می‌شود و کارشناسان پشتیبانی حسیب برای پیاده‌سازی این تغییرات همراه شما هستند.

خدمت درخواستی خود را ثبت نمایید